masaże erotyczne Poznań, masaż tantryczny Poznań

masaże erotyczne Poznań, Laura Aston masaż tantryczny Poznań, spotkania GFE Poznań

masaże erotyczne Poznań Witaj. Mam na imię Laura Aston. Mam 23 lata. Jestem piękną, naturalną dziewczyną. Oferuję masaże erotyczne dla mężczyzn oraz spotkania w klimacie GFE.
# masaż erotyczny Poznań | Masażami zajmuję się już od 2 lat. Moje doświadczenie, pasja do masażu i zamiłowanie do cielesności sprawiają, że każdy masaż jest niezwykłym doświadczeniem. Oferuję masaż erotyczny w 3 wersjach, abyś mógł wybrać to, co najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

 

Wersja podstawowa to masaż erotyczny w klasycznym wydaniu – masaż całego ciała, opierający się na technikach masażu klasycznego zakończony przyjemnym, niespiesznym finałem wykonanym ręcznie. Masaż erotyczny jest bardzo zmysłowy, dostosowany do Twoich preferencji. Po masażu poczujesz się rozluźniony, speniony i pełen nowej energii.

Masaż NURU Poznań

Masaż GFE to rozszerzona wersja masażu erotycznego. Przed masażem możliwy jest wspólny prysznic.  W trakcie masażu techniki klasyczne przeplatają się z kuszącym i zmysłowym masażem nuru (masażem wykonywanem ciałem). Druga część masażu GFE to namiętne pocałunki, wzajemne pieszczoty finał ręczny lub oralny. W wersji masażu GFE możliwy jest też wzajemny masaż i podwójny finał.  | Masaże erotyczne Poznań |

Masaż Tantryczny Poznań

Masaż tantryczny to zupełnie inna forma relaksu. Masaż tantryczny to rytuał, któy pozwala na bardziej świadome i głębokie doświadczenie relaksu. Na początku spotkania rozmawiamy króko o samym masażu. Możesz powiedzieć mi, czy masz jakieś granice, których nie chcesz przekraczać. Po rozmowie przechodzimy do rytuału tantrycznego. Najpierw siadamy na przeciwko siebie, chwytając się za dłonie i skupiamy się na odprężeniu. Wyciszamy się, spowalniamy oddech, uwalniamy się od myśli, które na co dzień zaprzątają nam umysł. Następnie przechodzimy do pozycji Yab-Yum. Jest to bardzo wygodna pozycja tantryczna. Dzięki niej możemy poczuć swoją bliskość, zrelaksować się w swoich ramionach i nastroić na dalsze doznania. Sam masaż tantryczny jest bardzo delikatny i subtelny. Wykonuję go dłońmi i przedramionami. Masaż może być wykonany na bazie naturalnego olejku lub olejku z domieszką olejków eterycznych. Podczas masażu możemy się zamienić rolami i jeśli chcesz, możesz mnie również pomasować. Sesja tantryczna kończy się masażem lingam – długim i niespiesznym masażem miejsc intymnych.  | Masaż tantryczny Poznań |

Spotkania GFE Poznań, seks GFE Poznań

Spotkania GFE Pozań | Na spotkaniach GFE oferuję przede wszystkim swobodną, naturalną atmosferę. Na początku spotkania mogę zaproponować Tobie lampkę wina lub kawę i miłą rozmowę. Po chwili możemy wziąć wspólny prysznic, przejść do sypialni i zając się innymi przyjemnościami. Na spotkaniach oferuję seks klasyczny, analny i oralny (zawsze w zabezpieczeniu), pocałunki i pieszczoty.

Dlaczego warto spotkać się właśnie ze mną:

– jestem miłą, normalną dziewczyną, z którą przyjemnie spędzisz czas
– moja oferta jest realna, nie ma w niej żadnych niedomówień. Nie musisz obwiać się żadnego rozczarowania. Oferuję wszystko, o czym wspomniałam na czystych warunkach, bez niespodziewanych dopłat.
– moje zdjęcia są realne, w 100% prawdziwe. Zostały zweryfikowane na wszystkich portalach, na których znajdują się moje profile. 
– mój wzrost, waga i wiek są prawdziwe. Nie mam powodu do manipulowania cyferkami.
– higiena, kultura i wzajemny szacunek to dla mnie absolutne podstawy na spotkaniu. Mój apartament jest czyściutki, zawsze przygotowany specjalnie dla Ciebie. Moja pościel jest biała, czysta i pachnąca, zmieniana po każdym użyciu. Podczas spotkania będziesz miał zapewniony pełen komfort, w każdym możliwym aspekcie.
– Na spotkaniu jestem aktywna i zaangażowana. Zależy mi, żebyś miło spędził u mnie czas i był usatysfakcjonowany naszym spotkaniem. 
Więcej o spotkaniach GFE możesz przeczytać tutaj: Spotkania GFE Poznań