Chciałbyś mieć mnie przy sobie dłużej? Sprawdź nową ofertę ;*

Posted Posted in Aktualności

Czymże są prawdziwe spotkania GFE bez możliwości spędzenia razem całego dnia i nocy, weekendu lub bez wspólnego wyjazdu?
Od dziś do swojej oferty włączyłam dłuższe spotkania z możliwością wspólnych wyjść i wyjazdów. Teraz możesz zatrzymać mnie przy sobie na nieco dłużej – na cały dzień, noc lub weekend – zaplanować dla nas wymarzoną randkę i spędzić ze mną ten czas jak ze swoją dziewczyną / przyjaciółką / kochanką…
Czytaj dalej ->

Lubisz zabawki erotyczne? Świetnie, bo ja też! ^^

Posted Posted in Aktualności

spotkania GFE PoznańGadżety erotyczne pozwalają czerpać więcej satysfakcji z seksu. Mogą służyć nie tylko do przyjemnych zabaw z solo, ale są też świetnym urozmaiceniem przy zabawach we dwoje. W mojej małej kolekcji pojawiło się ostatnio kilka bardzo fajnych gadżetów. Może masz ochotę wypróbować je razem? ; )  Póki co przetestowałam je sama i muszę powiedzieć, że są świetne…
Czytaj dalej ->

Oferta specjalna: masaż erotyczny z finałem ręcznym i oralnym

Posted Posted in Aktualności

Ostatnia oferta specjalna, trwająca w mijającym tygodniu bardzo Wam się spodobała i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Z przyjemnością informuję, że takie “akcje” będą organizowane co miesiąc. Najbliższa oferta masażu z finałem potrwa prawdpodobnie od 3 do 8 kwietnia. O szczegółach będę informować na bieżąco na stronie.
Pozdrawiam :*

Laura

Oferta 05-11 marca

Posted Posted in Aktualności

W tym tygodniu zapraszam na masaże z zakończeniem ręcznym i oralnym. Godzinne spotkanie standardowe lub GFE w cenie 400/500zł, zależnie od zakończenia.

Na spotkania w ‘pełnej wersji’ zapraszam od 12 marca 🙂

Oferta masażu z zakończeniem ręcznym i oralym dostępna jest jedynie do 11 marca.