Masaż GFE

Sprawdź, jakie korzyści daje masaż relaksacyjno-erotyczny >>Masaż erotyczny oferuję w trzech wersjach. Masaż erotyczny (w wersji podstawowej) to pełna godzina profesjonalnego, relaksacyjnego masażu zakończona finałem ręcznym. Masaż GFE to bardziej rozbudowana i zmysłowa wersja masażu erotycznego. W trakcie masażu GFE możesz mnie pieścić i całować, a finał masażu mogę wykonać oralnie. Masaż tantryczny to rytuał rozpoczęty wspólnym wyciszeniem/medytacją, po którym następuje spokojny, delikatny masaż całego ciała zakończony masażem Lingam.

Masaż erotycznyMasaż GFE Masaż tantryczny
✓ masaż relaksacyjny
✓ możliwość dotykania
✓ zakończenie ręczne
.
.
.
✓ masaż relaksacyjny
✓ możliwość dotykania, pieszczenia i całowania
✓ zakończenie ręczne lub oralne
✓ elementy masażu nuru
✓ możliwość masażu wzajemnego
✓ możliwość wspólnego prysznica
✓ rytuał tantryczny: wspólna medytacja + delikatny, zmysłowy masaż
✓ możliwość dotykania, przytulania (np. pozycja Yab Yum)
✓ zakończenie: długi masaż Lingam
✓ możliwość masażu wzajemnego

 
Wykonywane przeze mnie masaże są masażami profesjonalnymi. Ukończyłam kurs masażu I i II stopnia oraz kurs masażu tantrycznego, a masażami zajmuję się od 3 lat.
 
Jak wygląda masaż GFE?
Spotkania GFE (Girlfriend Experience) to spotkania w stylu randki – bardzo swobodne i naturalne, bez konkretnego scenariusza. Naszą randkę możemy rozpocząć od kawy/wina i rozmowy. Następnie możemy wziąć wspólny, pobudzający prysznic (lub jeśli wolisz, możesz się szybko odświeżyć sam). Po prysznicu zapraszam Ciebie do sypialni, gdzie odbędzie się masaż.

masaż nuru poznańMasaż może być głównym elementem spotkania lub tylko miłą grą wstępną. Masaż GFE jest bardzo odprężający i zmysłowy. Pierwsze chwile rozluźnią Ciebie i zrelaksują. Podczas drugiej części będę Ciebie kusić i rozpalać Twoje pożądanie. Będę subtelnie muskać Twoje ciało od ud, poprzez pośladki i plecy. Będziesz mógł poczuć na sobie moje piersi i gorące usta, gdy będę masować Ciebie swoim ciałem i delikatnie całować kark. Stopniowe dawkowanie przyjemności sprawi, że będziesz mnie pragnął jak nigdy wcześniej…

Po obrocie będziesz mógł mnie swobodnie dotykać, całować i tulić, a kiedy Twoje podniecenie osiągnie apogeum, dam Tobie cudowne spełnienie. Finał masażu mogę wykonać ręcznie lub oralnie. Zarówno pieszczoty oralne, jak i ręczne są w moim wykonaniu wyjątkowo przyjemne. Delikatnie i niespiesznie będę pobudzać Twoje najbardziej wrażliwe miejsca, tak, abyś przeżył obłędny orgazm. 

* To tylko przykładowy opis spotkania. Jeśli chcesz, może ono wyglądać zupełnie inaczej. Zależy to tylko od Ciebie. Jeśli masz swój pomysł na przebieg spotkania, który chciał byś zrealizować, po prostu daj mi znać 🙂

Pierwszy raz? Przeczytaj, jak wygląda spotkanie i jak się do niego przygotować >> klik <<

  • 665 724 077
  • 665 724 077
  • lauraastonla@gmail.com

Kontakt

Copyright © 2019 Laura Aston