Pierwszy raz?

Pierwsza wizyta bywa czasem stresująca. Żeby ją trochę ułatwić, opiszę Tobie, jak mniej więcej przebiega spotkanie i odpowiem na najczęściej zadawane pytania.

Umawianie wizyty
Pierwszą wizytę najlepiej umówić dzwoniąc. Zarezerwuj termin z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Ze względu na duże zainteresowanie, rzadko kiedy mam terminy na ten sam dzień.
Przed rozmową zapoznaj się dokładnie z ofertą i zdecyduj, jaki typ spotkania Ciebie interesuje (masaż erotyczny, masaż GFE, masaż tantryczny lub spotkanie GFE) oraz jaki wariant czasowy chciałbyś wybrać (30min. lub 1h).

Podczas rozmowy sprawnie zarezerwuję dogodny dla Ciebie termin, poinformuję o koszcie spotkania i poproszę o potwierdzenie spotkania w dzień wizyty (zazwyczaj przed 9:00 rano).

Czasami trudno jest się do mnie dodzwonić. Telefony odbieram osobiście, więc podczas spotkania mój telefon jest nieczynny. Niestety na to nie ma innej rady, jak po prostu próbować do skutku. Po pierwszym spotkaniu będziesz już łatwiej, ponieważ będziemy mogli umawiać się SMSowo.

 

Dzień spotkania

Pamiętaj, aby potwierdzić spotkanie na czas. Spóźnione potwierdzenie lub jego brak oznacza niestety rezygnację z terminu.
Jeśli wiesz, że danego dnia nie dotrzesz na spotknie, napisz krókiego smsa i odwołaj spotkanie. Osoby, które nie szanują mojego czasu, umawiają się na spotkanie i na nim się nie pojawiają, trafiają na moją ‘czarną listę’.

Po potwierdzeniu prześlę Tobie adres. Na spotkaniu pojaw się o umówionej godzinie – ani wcześniej, ani później. Dokładnie zapoznaj się z SMSem – zawarłam w nim kilka wskazówek, które pomogą Tobie sprawnie do mnie dotrzeć 🙂

I jesteś na miejscu! Teraz większość stresu masz już za sobą – możesz korzystać z miłych chwil i myśleć już tylko o przyjemnych sprawach. 

Jeśli chcesz, możesz od razu wybrać się pod prysznic lub posiedzieć chwilkę, napić się kawy/wody/wina, porozmawiać i ‘przełamać pierwsze lody’.

 

Ważne informacje

Czy na spotkanie / na masaż należy się jakoś przygotować? Czy powinienem coś ze sobą zabrać?
Na spotkanie nie musisz specjalnie się przygotowywać. Możesz przyjechać do mnie na przykład prosto z pracy i odświeżyć się na miejscu. Mam wszystko, czego będziesz potrzebował – ręczniki, jednorazowe kapcie, gąbki, artykuły do higieny itp. Niczego nie musisz ze sobą zabierać.

Czy w budynku jest ochrona/recepcja, przez którą będę musiał przejść?
W mojej części budynku nie ma recepcji. Nie będziesz więc musiał mijać ochroniarzy ani recepcyjnego biurka. Spotkania ze mną są w pełni dyskretne.

Czy jest coś, co powinienem wiedzieć przed spotkaniem?
Jedyna ważniejsza formalna kwestia, o której dobrze pamiętać to kwestia płatności.
Płatność następuje zawsze na początku spotkania. Miło, jeśli sam od razu zapłacisz i nie będę musiała o to prosić : )

Czego nie oferujesz? Co wykluczasz?
Na spotkaniu wykluczam seks bez zabezpieczenia (każdy rodzaj seksu) oraz większość fetyszy związanych z dominacją i brutalnością. Nie spotykam się z kobietami, parami, ani duetami. Nie oferuję “odgrywania ról”.

Co lubisz w seksie?
Generalnie lubię namiętny i czuły seks, przytulanie i pocałunki. Często jednak mam ochotę na szybszy, mocniejszy i bardziej dziki seks z delikatnymi klapsami. To raczej zależy od tego, w jaki nastrój mnie wprawisz i jaka wytworzy się między nami chemia. Dużą przyjemność sprawia mi seks oralny.

Czy podczas masażu można Ciebie dotykać?
Tak. Podczas masażu GFE można sobie pozwolić także na inne pieszczoty.

Czy do masażu używasz zapachowych oliwek?
Do masażu używam neutralnego/bezzapachowego/naturalnego olejku ze słodkich migdałów. Po prysznicu nie ma po nim śladu.
Jeśli chcesz, możemy również użyć olejku wzbogaconego olejkami eterycznymi. Więcej o nich możesz przeczytać w tym wpisie.

Co oferujesz podczas seksu? 
Oferuję seks oralny, klasyczny i analny, w różnych pozycjach.

Czy oferujesz seks bez zabezpieczenia?
Nie. Podczas seksu zawsze stosuję zabezpieczenie. Nie robię żadnych wyjątków (za dopłatą również nie).

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości i pytania, możesz zapoznać się ze wpisem FAQ – najczęściej zadawane pytania.

  • 665 724 077
  • 665 724 077
  • lauraastonla@gmail.com

Kontakt

Copyright © 2019 Laura Aston