Masaż erotyczny

Sprawdź, jakie korzyści daje masaż relaksacyjno-erotyczny >>

Masaż erotyczny oferuję w trzech wersjach. Masaż erotyczny (w wersji podstawowej) to pełna godzina profesjonalnego, relaksacyjnego masażu zakończona finałem ręcznym. Masaż GFE to bardziej rozbudowana i zmysłowa wersja masażu erotycznego. W trakcie masażu GFE możesz mnie pieścić i całować, a finał masażu mogę wykonać oralnie. Masaż tantryczny to rytuał rozpoczęty wspólnym wyciszeniem/medytacją, po którym następuje spokojny, delikatny masaż całego ciała zakończony masażem Lingam.

Masaż erotycznyMasaż GFE Masaż tantryczny
✓ masaż relaksacyjny
✓ możliwość dotykania
✓ zakończenie ręczne
.
.
.
✓ masaż relaksacyjny
✓ możliwość dotykania, pieszczenia i całowania
✓ zakończenie ręczne lub oralne
✓ elementy masażu nuru
✓ możliwość masażu wzajemnego
✓ możliwość wspólnego prysznica
✓ rytuał tantryczny: wspólna medytacja + delikatny, zmysłowy masaż
✓ możliwość dotykania, przytulania (np. pozycja Yab Yum)
✓ zakończenie: długi masaż Lingam
✓ możliwość masażu wzajemnego

Wykonywane przeze mnie masaże są masażami profesjonalnymi. Ukończyłam kurs masażu I i II stopnia oraz kurs masażu tantrycznego, a masażami zajmuję się od 3 lat.


Jak wygląda masaż erotyczny (wersja podstawowa)?

Przed masażem warto się odświeżyć, więc na początku wizyty masz kilka chwil dla siebie, aby wziąć prysznic i przygotować się do masażu. Po prysznicu zapraszam Ciebie do sypialni, gdzie odbywa się masaż. Podczas masażu oboje jesteśmy nago. Wybrać możesz masaż w wersji godzinnej lub półtoragodzinnej. Na pierwszy masaż erotyczny zawsze polecam wersję godzinną, jest ona najbardziej optymalna.

masaż erotyczny Poznań Masaż rozpoczynamy od tylnej części ciała. Powoli rozcieram na Tobie oliwkę i rozmasowuję Twoje ciało – zmęczone mięśnie, spięte plecy, barki i kark. Niespiesznie masuję łydki pośladki oraz uda, dopieszczając szczególnie ich wewnętrzną część… Intensywniejsze techniki przeplatane są łagodniejszym głaskaniem, co daje Tobie najprzyjemniejsze doznania.

Następnie zajmujemy się przednią częścią ciała. Teraz możesz mnie swobodnie dotykać i rozbudzać swoją ekscytację. Delikatny masaż nóg, klatki piersiowej i brzucha stopniowo Ciebie rozgrzeje. Gdy będziesz już mocno pobudzony, zajmę się finałem. Powoli i dokładnie wymasuję Twoje najbardziej wrażliwe miejsca, aby dać Tobie niesamowicie przyjemne spełnienie.

Moje masaże są bardzo zmysłowe i dopasowane do Twoich oczekiwań i nastroju. Całości atmosfery dopełnia relaksacyjna muzyka oraz ciepłe światło świec. Niech masaż erotyczny będzie dla Ciebie oderwaniem od zabieganej codzienności. Podczas tej godziny dla siebie pozwól sobie odciąć się od świata zewnętrznego, wyłącz telefon, spowolnij oddech, nie myśl o dniu codziennym. Bądź tu i teraz, przyjmując relaks w najpiękniejszej formie.

W trakcie masażu masowane jest całe ciało. Celem masażu nie jest tylko rozładowanie napięcia seksualnego. Masaż erotyczny to rytuał, podczas którego odpręża się całe ciało, a osoba masowana doświadcza pełnego, głębokiego relaksu, którego ukoronowaniem jest spełnienie seksualne.

W czasie masażu panuje cisza, spokój oraz atmosfera sprzyjająca relaksowi. Zapewniam pełną dyskrecję.
Masaż wykonuję nago. Na życzenie mogę założyć do masażu pończoszki.

Pierwszy raz? Przeczytaj, jak wygląda spotkanie i jak się do niego przygotować >> klik <<

  • 665 724 077
  • 665 724 077
  • lauraastonla@gmail.com

Kontakt

Copyright © 2019 Laura Aston