Oferta dla stałych Klientów

OFERTA DLA STAŁYCH KLIENTÓW
czas cena
noc u mnie 3000zł
noc w hotelu / dinner date 5000zł
dzień + noc 10 000zł
weekend 20 000zł
dłuższe spotkanie kwota ustalana indywidualnie

Oferta dostępna tylko dla stałych Klientów (po piątym spotkaniu)

Dla stałych Klientów posiadam nieco szerszą ofertę, a w niej spotkania całonocne, całodniowe (noc + dzień) oraz spotkanie na weekend lub dłużej.

Spotkania mogą mieć miejsce u mnie lub u Ciebie w hotelu.
Jeśli masz ochotę, możemy najpierw gdzieś razem wyjść (kino, teatr, kolacja / dinner date, spacer, basen, sauna…), a później wrócić do mnie/do Ciebie i kontynuować naszą randkę. 

Możliwy jest również wspólny wyjazd. To fajna opcja, kiedy wybierasz się w delegację lub na urlop i nie chciałbyś spędzać tego czasu sam. Mogę towarzyszyć Tobie przez cały czas (wspólne zakwaterowanie) lub przez kilka godzin w ciągu doby (osobne zakwaterowanie). Na wyjeździe oczywiście możliwe są wspólne wyjścia. Przy dłuższych randkach / wyjazdach mogę zaoferować Tobie wszystko to, co zazwyczaj – masaż, seks, pocałunki, czułość i miłe towarzystwo : ) Jedyne, czego nie oferuję, to wyjścia w grupie, towarzystwo na bankietach itp. – jednym słowem preferuję spotkania sam na sam.

⬤   W przypadku wspólnych wyjść wszelkie koszty są po Twojej stronie : )  Płatność za spotkanie standardowo następuje na początku spotkania / przed wyjazdem.

    Koszt spotkań dłuższych niż 2 dni ustalany jest indywidualnie.

    Dłuższe spotkania proszę umawiać z odpowiednim wyprzedzeniem: spotkania całonocne i 24h najlepiej minimum 2 dni wcześniej, a spotkania weekendowe – na początku tygodnia.

masaże erotyczne poznań