Poznań masaż erotyczny – Zalety korzystania z masażu erotycznego

Poznań masaż erotyczny, masaż erotyczny w Poznaniu – korzyści korzystania z masażu erotycznego

Poznań masaż erotyczny, masaże erotyczne w Poznaniu, Poznań masażystka erotyczna

Zalety korzystania z masażu erotycznego

W codziennym biegu często zapominamy o chwili dla siebie – pędząc z pracy do domu i z domu do pracy ignorujemy swoje najbardziej podstawowe potrzeby. Szybkie tempo życia, zgiełk, stres w pracy, natłok obowiązków sprawiają, że kumuluje się w nas napięcie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. 

Poznań masaż erotyczny, masaze erotyczne w Poznaniu

Raz na jakiś czas warto wyrwać się z tej rutyny, całkowicie się zresetować i przy okazji zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia. Wygospodaruj sobie luźną godzinkę lub dwie i zafunduj sobie masaż…
masaze erotyczne Poznan

Masaż – ukojenie dla ciała i dla ducha. 
Przy odpowiednim podejściu i nastawieniu masaż może przynosić wielowymiarowe korzyści.
FIZYCZNOŚĆ | Dla sfery cielesnej/zewnętrznej – korzyści zdrowotne
PSYCHIKA | Dla sfery duchowej/wewnętrznej – równowaga, spokój i odprężenie. 
SEKSUALNOŚĆ | Ludzka seksualności to połączenie sfery cielesności i duchowości. Masaż erotyczny łączy i równoważy te dwie sfery. Przynosi wspaniałe doznania cielesne oraz wprowadza w stan bardzo głębokiego odprężenia. Erotyczne uniesienie przeżywane podczas finału masażu może być wyniesione ponad wymiar cielesności i przeżyte jako ubogacające przeżycie duchowe – oczyszczająca ekstaza dająca spełnienie, równowagę i satysfakcję. 
 

Korzyści fizyczne
W trakcie masażu masowane jest całe ciało – zmęczone nogi, spięte plecy, barki, kark. Poprzez delikatne głaskanie i rozcieranie, mięśnie stopniowo się rozgrzewają i rozluźniają. Stosowane na przemian delikatne i nieco mocniejsze techniki niwelują spięcia w mięśniach i odczuwany przez nie ból. Rozmasowywane są wszelkie zakwasy, a z tkanek przepychana jest zastała krew i limfa. W trakcie masażu mięśnie zostają oczyszczone ze złogów oraz pobudzone zostaje krążenie i przemiana materii – świeża, bogata w tlen krew dostaje się do tkanek, odżywiając i dotleniając cały organizm, a szkodliwe toksyny zostają szybciej usunięte z organizmu. Dzięki temu po masażu czujesz zastrzyk energii i czujesz się jak nowo narodzony.

Poznań masaże erotyczne, masażystka erotyczna Poznań, masaze erotyczne w Poznaniu

Korzyści duchowe
Masaż to także okazja na głęboki relaks i wyciszenie – spokojna aura podczas masażu, ciepłe światło świec i delikatna muzyka wprowadzają Ciebie w stan odprężenia. Powoli zwalniasz oddech, rozluźniasz mięśnie, odbiegasz myślami od codzienności. Skupiasz się na własnych doznaniach, kojącym dotyku masażystki, powolnie wędrujących po Twoim ciele rozgrzanych dłoniach i przyjemności, jaką Tobie dają. Korzystasz z pięknych chwil, w których wszystko dookoła dzieje się właśnie dla Ciebie. Czujesz się coraz bardziej swobodnie, zatracasz się w przyjemnościach cielesnych doznań, jesteś coraz bardziej pobudzony i coraz silniej zaczynasz odczuwać rodzące się w Tobie pragnienia  

Poznań masaż erotyczny, masaz erotyczny w Poznaniu

Korzyści seksualne
 Kuszące widoki, subtelne muśnięcia ciała i wzajemny, zmysłowy dotyk sprawiają, że Twoje pożądanie rośnie. Niespiesznie pieszczoty Twoich najbardziej wrażliwych miejsc, dają Tobie niezwykłą przyjemność, prowadząc Ciebie ku wspaniałemu spełnieniu.
Z połączenia masażu relaksacyjnego z erotycznym płyną podwójne korzyści i podwójna przyjemność. Masaż erotyczny to rytuał, podczas którego odpręża się całe ciało, a osoba masowana doświadcza pełnego, głębokiego relaksu, którego ukoronowaniem jest spełnienie seksualne. Masaż erotyczny i bliski kontakt z drugim człowiekiem pozwalają na odblokowanie się, otwarcie się na swoje potrzeby i na drugą osobę. Wzajemny dotyk, otwartość, śmiałość i brak skrępowania sprzyjają poznawaniu swojego ciała, swoich pragnień i świadomemu przeżywaniu doznań seksualnych.

Jestem pewna, że po masażu poczujesz się wypoczęty, zrelaksowany, spełniony i zapragniesz wrócić po więcej. Nasze spotkania z pewnością będą dla Ciebie miłą odskocznią od codzienności.  Być może z czasem uzależnisz się od masażu i związanych z nim doznań. No ale cóż… W tak szalonym świecie można pozwolić sobie na jedno, małe, niewinne uzależnienie ; )

masaze erotyczne w poznaniu

 

Zobacz także:
Jakie korzyści przynosi masaż tantryczny?

masaż nuru poznań

spotkania gfe poznań