Spotkania GFE

Zapraszam na miłe spotkanie pełne czułości i autentycznej namiętności. W trakcie spotkania poczujesz się jak ze swoją dziewczyną – będzie swobodnie i naturalnie, doświadczysz niesamowitego seksu, wzbogaconego gorącymi pocałunkami. Poświęcę Tobie całą swoją uwagę i sprawię, że zapamiętasz nasze spotkanie na długo.


Spotkanie standardowe / Spotkanie GFE

Jeśli chcesz, spotkanie może odbyć się w klimacie GFE (Girlfreind Experience – spotkanie w stylu randki z dziewczyną). Możemy zacząć od kawy/lampki wina i rozmowy. Możemy nawzajem siebie rozbierać i pieścić oraz wziąć wspólny, rozgrzewający prysznic. Następnie możemy przejść do sypialni i kontynuować pieszczoty. Mogę zaproponować Tobie rozluźniający, zmysłowy masaż, jako grę wstępną. Od masażu, poprzez pocałunki możemy powoli przejść do seksu, a po skończonej zabawie razem poleżeć, odpocząć i jeszcze trochę się poprzytulać… Lub jeśli chcesz możemy robić zupełnie inne rzeczy, które sprawią Tobie przyjemność. Takie właśnie są spotkania GFE – trochę jak randka – spontaniczne, swobodne i naturalne.

Spotkania całonocne i dłuższe / dojazd do hotelu / dinner date / wspólne wyjścia

Dojazd do hotelu | Na spotkanie mogę przyjechać do Ciebie do hotelu. Dojeżdżam do hoteli 4* i 5 na spotkania minimum 2-godzinne.
Dinner date | Jeśli chcesz, spotkanie może odbyć się w formie dinner date.  Dinner date to spotkanie minimum 2-godzinne. Rozpoczynamy wspólnym wyjściem (na przykład do restauracji), a następnie możemy przenieść się do Ciebie lub do mnie.
Spotkania całonocne | Spotkania całonocne mogą mieć miejsce u mnie lub u Ciebie w hotelu. Jeśli masz ochotę, możemy najpierw gdzieś razem wyjść (kino, teatr, kolacja, spacer, basen, sauna…), a później wrócić do Ciebie i kontynuować naszą randkę. Jeśli chciałbyś spędzić razem więcej czasu, możemy spotkać się na cały dzień i całą noc lub cały weekend.
Spotkania dinner date i całonocne proszę umawiać w miarę możliwości z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Wspólne wyjazdy

Możliwy jest również wspólny wyjazd. To fajna opcja, kiedy wybierasz się w delegację lub na urlop i nie chciałbyś spędzać tego czasu sam. Mogę towarzyszyć Tobie przez cały czas (wspólne zakwaterowanie) lub przez kilka godzin w ciągu doby (osobne zakwaterowanie). Na wyjeździe oczywiście możliwe są wspólne wyjścia. Przy dłuższych randkach / wyjazdach mogę zaoferować Tobie wszystko to, co zazwyczaj – masaż, seks, pocałunki, czułość i miłe towarzystwo : ) Jedyne, czego nie oferuję, to wyjścia w grupie, towarzystwo na bankietach itp. – jednym słowem preferuję spotkania sam na sam.

Dojazd do innego miasta

Jeśli chciałabyś spotkać się w swoim mieście, mogę przyjechać na Twoje zaproszenie. Dojazd do innego miasta możliwy jest przy spotkaniu minimum całonocnym (8-9h = 5.000zł) lub przy krótszym spotkaniu w tej samej cenie.

 

spotkania gfe poznań


SZCZEGÓŁY

– Płatność następuje zawsze na początku spotkania. Miło, jeśli sam od razu zapłacisz i nie będę musiała o to prosić 🙂
– Spotkanie może odbyć się w moim apartamencie – blisko centrum, komfort, dyskrecja, dużo miejsc parkingowych.
– Oferuję seks klasyczny, analny i oralny, zawsze w zabezpieczeniu. Na spotkanie z seksem analnym proszę umawiać się kilka godzin wcześniej.
– Spotykam się tylko z mężczyznami. Nie spotykam się z kobietami, parami, ani duetami.
– Podczas godzinnego spotkania możliwe jest kilkukrotne spełnienie. Umawiając się na godzinne spotkanie, możesz w pełni wykorzystać swój czas.

 

OFERTA W SKRÓCIE:

spotkania GFE, seks oralny, seks klasyczny, seks analny, seks tylko w zabezpieczeniu, zabawki, wibrator, podwójna penetracja, wspólny prysznic, profesjonalny, erotyczny masaż, spotkania u mnie, spotkania u Ciebie, wspólne wyjazdy, wspólne wyjścia, dinner date, dojazd do hotelu, randki, pocałunki, pieszczoty, przytulanie, seksowna bielizna, pończoszki, rozmowa, swobodna atmosfera

 

Dlaczego warto spotkać się własnie ze mną?

Przed spotkaniem z dziewczyną pojawia się wiele obaw i wątpliwości.  U mnie możesz być pewny, że…:
… spotkasz dziewczynę ze zdjęć. Zdjęcia są moje i w 100% autentyczne.
… mój wiek, waga i wzrost są prawdziwe. Nie mam powodu do manipulowania cyferkami 🙂
… jestem normalną, miłą, naturalną, kulturalną dziewczyną, z którą przyjemnie spędzisz czas.
… jestem zadbana, czysta i pachnąca. Higiena to dla mnie absolutna podstawa. Przed każdym spotkaniem biorę dokładny prysznic. W moim mieszkaniu jest czyściutko, a pościel zmieniana jest dla każdego gościa. Na spotkaniu dostajesz świeży ręcznik, jednorazowe klapki i jednorazową gąbkę pod prysznic. Do Twojej dyspozycji jest zestaw żeli pod prysznic oraz płyn do jamy ustnej wraz z jednorazowymi kubeczkami. Wiem, że to sprawy oczywiste, lecz niestety nie jest to standard, więc warto o tym wspomnieć.
… spotkanie godzinne nie potrwa krócej – nie “obcinam na czasie”. Zależy mi, żebyś spędził u mnie miło czas, bez pośpiechu czy poczucia bycia wyganianym. Swój czas możesz w pełni wykorzystać tak, jak chcesz. Możesz pozwolić sobie na kilkukrotny finał lub po prostu poleżeć, porozmawiać i wspólnie się zrelaksować.
… na spotkaniu angażuję się w 100%. Jestem aktywna i z  chęcią daję Tobie przyjemność. Lubię mężczyzn, cielesne doznania i bliskość. Na pewno to odczujesz…
… zapewniam pełną dyskrecję.
… moja oferta pokrywa się z rzeczywistością, jest jasna i sprecyzowana. Nie ma w niej żadnej “ściemy” ani “bylejakości”. Oferuję pieszczoty, pocałunki, seks, wspólny prysznic itp. Nie musisz obawiać się rozczarowania.

 

Czego nie oferuję? Co wykluczam?

Na spotkaniu wykluczam seks bez zabezpieczenia (każdy rodzaj seksu) oraz większość fetyszy, szczególnie tych związanych z dominacją i brutalnością. Nie spotykam się z kobietami, parami, ani duetami. Nie oferuję “odgrywania ról”.

 

Co lubię w seksie?

Generalnie lubię namiętny i czuły seks, przytulanie i pocałunki. Często jednak mam ochotę na szybszy, mocniejszy i bardziej dziki seks z delikatnymi klapsami. To raczej zależy od tego, w jaki nastrój mnie wprawisz i jaka wytworzy się między nami chemia. Dużą przyjemność sprawia mi seks oralny (zarówno dawanie jak przyjmowanie).

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości i pytania, zapoznaj się ze wpisem FAQ – najczęściej zadawane pytania.

Pierwszy raz? Przeczytaj, jak wygląda spotkanie i jak się do niego przygotować >> klik <<

  • 665 724 077
  • 665 724 077
  • lauraastonla@gmail.com

Kontakt

Copyright © 2019 Laura Aston