Tydzień z masażami i nie tylko | 7-13 stycznia

   Tydzień z masażami
W tym tygodniu zapraszam głównie na masaże erotyczne – masaż w wersji podstawowej oraz masaż GFE. Jeśli jesteś spięty, zabiegany i chciałbyś zrobić coś dla siebie, zapraszam 🙂

 … i z seksem analnym.

Oprócz tego cały czas, przez cały miesiąc w ofercie dostępny jest seks analny – zarówno dla pasjonatów ‘miłości po grecku’, jak i dla osób, które jeszcze nie próbowały seksu analnego i chciałyby spróbować. Spotkanie na seks analny najlepiej umawiać kilka godzin wcześniej lub dzień wcześniej, oczywiście informując o rozszerzonym zakresie spotkania.

 Promocja – tylko przez tydzień!

Ze względu na to, że w tym tygodniu pełna oferta jest niedostępna, do końca tygodnia obowiązuje promocja: do 13 stycznia godzinne spotkanie GFE będzie dostępne w cenie spotkania półgodzinnego, czyli 600zł .
W zeszłym miesiącu promocja bardzo dobrze się przyjęła, więc będzie ona comiesięczną tradycją 🙂  W ofercie takiego spotkania jest m.in. : seks oralny, seks analny (na życzenie), masaż, wspólny rozgrzewający prysznic, pieszczoty, pocałunki, możliwość wielokrotnego zbliżenia i wielokrotnego finału, bliskość, czułość i niesamowita, swobodna atmosfera (czyli dosłownie wszystko to, co zazwyczaj, oprócz seksu klasycznego).

Życzę Tobie miłego tygodnia i do zobaczenia :*

Sprawdź też inne wpisy:

Zalety korzystania z masażu tantrycznego

Masaż tantryczny często nazywany jest rytuałem uzdrawiającym seksualność. To określenie jest bardzo trafne, ponieważ filozofia masażu tantrycznego pokazuje inne, zdrowe podejście do seksualności i intymności.

Przede wszystkim masaż tantryczny uczy akceptacji własnego ciała, swoich potrzeb oraz porzucenia wstydu i blokad w sferze seksualnej.

Czytaj wpis »

Zalety korzystania z masażu erotycznego

W codziennym biegu często zapominamy o chwili dla siebie – pędząc z pracy do domu i z domu do pracy ignorujemy swoje najbardziej podstawowe potrzeby. Szybkie tempo życia, zgiełk, stres w pracy, natłok obowiązków sprawiają, że kumuluje się w nas napięcie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Czytaj wpis »
  • 665 724 077
  • 665 724 077
  • lauraastonla@gmail.com

Kontakt

Copyright © 2019 Laura Aston