Uruchomiłam newsletter. Zapisz się i bądź na bieżąco :)

Zdaję sobie sprawę, że w natłoku codziennych spraw ciężko jest doglądać nowości na mojej stronie regularnie i być ze wszystkim na bieżąco. Pewnie nie raz zdarzyło się, że umknęła Tobie jakaś czasowa oferta, promocja albo zorientowałeś się o nowościach, kiedy już nie były nowościami 🙂 Żeby ułatwić Tobie śledzenie ważnych informacji uruchomiłam newsletter. Możesz się na niego zapisać poniżej albo na stronie aktualności, na blogu oraz w dostępności i wyjazdach.

Zapisz się na newsletter!

Nie przegap nowych wpisów i zdjęć. Bądź na bieżąco z moją ofertądostępnością i wyjazdami.

Wystarczy, że podasz swój email (oraz klikniesz przesłany link aktywacyjny), a otrzymasz wiadomość za każdym razem, gdy:
– na stronie pojawi się nowy wpis
– do galerii zostaną dodane nowe zdjęcia lub filmik
– zaplanuję wizytę w innym mieście
– zmieni się dotychczasowa oferta, rozpocznie się promocja lub oferta specjalna
– nastąpią zmiany w mojej dostępności
– na stronie lub we wpisach pojawią się ważne zmiany

Tym sposobem nie umkną już Tobie żadne nowe posty, oferty oraz dowiesz się o nowych zdjęciach, jak tylko pojawią się na stronie.

Naturalnie z newslettera możesz w każdej chwili się wypisać, ale jestem przekonana, że szybko przyzwyczaisz się do wygody, jaką Tobie da i nie będziesz chciał z niej rezygnować 🙂

Sprawdź też inne wpisy:

Co to jest masaż tantryczny? Na czym polega?

Praktyki tantryczne wywodzą się ze starożytnych Indii i swoją historią sięgają kilku tysięcy lat wstecz. Rytuały te były opisywane w tantrach (ezoterycznych księgach) już w pierwszym wieku naszej ery. Tantryczne praktyki miały na celu wewnętrzny rozwój oraz pogłębienie, rytualizację i uświęcenie intymności.

Czytaj wpis »
  • 665 724 077
  • 665 724 077
  • lauraastonla@gmail.com

Kontakt

Copyright © 2019 Laura Aston